Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sarma concertina TIP NATO BTO 25 cu fi 450 ACREDITATA NATO (sarma lamata de 450)
- Număr anunț
- DA20101528
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
- Furnizor / câștigător
- DONATO COM SRL (CUI 7988703)
- Cod CPV
- 44333000-3 · Sarma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.529,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.529,40 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 09:03
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.529,40 RON
din 3.529,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro