Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator

Număr anunț
DA36105369
Autoritate contractantă
Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) (CUI 4291930)
Furnizor / câștigător
FOREST STAR SRL (CUI 20551918)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
10.07.2024 14:28
Data finalizării
12.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON