Atribuită Cumpărare directă

Montare Bazin Vidanjabil aferent salii de sport

Număr anunț
DA36105443
Autoritate contractantă
COMUNA PAUNESTI (CUI 4560213)
Furnizor / câștigător
TED SALUB SRL (CUI 15225834)
Cod CPV
44131000-7 · Camere de colectare a apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.761,01 RON
Data publicării
10.07.2024 14:28
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.761,01 RON