Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet intretinere buna functionare cladiri si baza didactica.

Număr anunț
DA20104798
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" CLUJ - NAPOCA (CUI 4736477)
Furnizor / câștigător
MDC COMPANY S.R.L. (CUI RO15114747)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.860,55 RON
Valoare atribuită
9.860,55 RON
Data publicării
19.04.2018 10:50
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.860,55 RON

din 9.860,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.