Ofertă refuzată Cumpărare directă

Server media integrat cu modulator proiectare

Număr anunț
DA20068950
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
MARCOM FANTASTIC S.R.L. (CUI RO18946886)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.202 RON
Valoare finală
123.202 RON
Data publicării
16.04.2018 16:23
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.