Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET UNELTE ENESCU

Număr anunț
DA20098836
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL GEORGE ENESCU (CUI 4192561)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
42650000-7 · Unelte manuale pneumatice sau cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,28 RON
Valoare atribuită
114,28 RON
Data publicării
18.04.2018 15:49
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,28 RON

din 114,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.