Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intretinere ascensor pret 228.33 ron+ TVA/ luna Servicii RSVTI, pret 91 ron+ TVA/ luna
- Număr anunț
- DA20096686
- Autoritate contractantă
- INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
- Furnizor / câștigător
- FLORIMARC 92 COM SRL (CUI RO1569471)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.554,64 RON
- Valoare atribuită
- 2.554,64 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 14:38
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.554,64 RON
din 2.554,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro