Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE NR.3

Număr anunț
DA20096209
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI RO16083509)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.787,34 RON
Valoare atribuită
3.787,34 RON
Data publicării
18.04.2018 14:23
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.787,34 RON

din 3.787,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.