Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTOTURISM MM55PTM- INSTALATIE ELECTRICA-INCARCRE BATERIE

Număr anunț
DA20089893
Autoritate contractantă
ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
Furnizor / câștigător
TRAK TERA SRL (CUI RO18903958)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
987,18 RON
Valoare atribuită
987,18 RON
Data publicării
18.04.2018 11:00
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

987,18 RON

din 987,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.