Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET RCA SI CASCO : CASCO DACIA DUSTER , 1461 CMC RCA AUTOSPECIALA DENNIS SABRE, 13.000 KG
- Număr anunț
- DA20108918
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUIESTI (CUI 2407885)
- Furnizor / câștigător
- PROXIMUS BROKER DE ASIGURĂRI SRL (CUI 26305769)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.321,31 RON
- Valoare atribuită
- 3.321,31 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 13:11
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.321,31 RON
din 3.321,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro