Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia de serv. de instruire si dezvoltare competente privind implementarea SDL pt lideri locali

Număr anunț
DA20101311
Autoritate contractantă
ASOCIATIA GRUPULUI DE ACTIUNE LOCALA ''CODRII PASCANILOR'' (CUI 33813204)
Furnizor / câștigător
GS TRAINING SERV SRL (CUI 31667250)
Cod CPV
79951000-5 · Servicii de organizare de seminarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
19.04.2018 08:52
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.