Ofertă acceptată Cumpărare directă

sistem comunicatie profilo nano cu set consumabile

Număr anunț
DA20096933
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
SUNCOMMUNICATION SRL (CUI RO18640924)
Cod CPV
32510000-1 · Sistem de telecomunicatii fara fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.068 RON
Valoare atribuită
27.068 RON
Data publicării
18.04.2018 14:44
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.068 RON

din 27.068 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.