Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nikon AF-P DX Nikkor 18-55mm F/3.5-5.6G VR bulk
- Număr anunț
- DA20098669
- Autoritate contractantă
- COMUNA ANINOASA (CUI 4280108)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651100-4 · Obiective pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 666,58 RON
- Valoare atribuită
- 666,58 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 15:41
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
666,58 RON
din 666,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro