Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de colectare a deseurilor dispersate
- Număr anunț
- DA20082726
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- LUCA STEFAN VASILE SRL (CUI RO35946037)
- Cod CPV
- 90511300-5 · Servicii de colectare a deseurilor dispersate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.600 RON
- Valoare atribuită
- 91.200 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 15:27
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
91.200 RON
din 83.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro