Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coada lemn

Număr anunț
DA20103976
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,94 RON
Valoare atribuită
11,94 RON
Data publicării
19.04.2018 10:27
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,94 RON

din 11,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.