Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare Cladire si Continut Persoane Juridice

Număr anunț
DA20096094
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
Cod CPV
66515200-5 · Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.963,38 RON
Valoare atribuită
1.963,38 RON
Data publicării
18.04.2018 14:19
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.963,38 RON

din 1.963,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.