Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KEPPRA IV 100MG/ML * 10Fl - LEVETIRACETAMUM
- Număr anunț
- DA20094737
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283,46 RON
- Valoare atribuită
- 283,46 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 13:38
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
283,46 RON
din 283,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro