Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,9% sub estimat
Aspavim 36.2 mg/11.8mg*50cps VIM (COMBINATII) - 7595
- Număr anunț
- DA20095825
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.163 RON
- Valoare atribuită
- 4.000,10 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2018 14:11
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000,10 RON
din 4.163 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 162,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.