Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de supraveghere a santierului Ramadan II
- Număr anunț
- DA20101494
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- CON STAN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 22120512)
- Cod CPV
- 71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.600 RON
- Valoare atribuită
- 12.600 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 09:01
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.600 RON
din 12.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro