Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare proiect cerintele A1 si A2
- Număr anunț
- DA20075582
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- MEGAN CONSULTING PROIECT SRL (CUI RO25843220)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.410 RON
- Valoare atribuită
- 4.410 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 11:16
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.410 RON
din 4.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro