Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie

Număr anunț
DA20110366
Autoritate contractantă
COMUNA ALEXENI (PRIMARIA ALEXENI) (CUI 4365085)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645,38 RON
Valoare atribuită
645,38 RON
Data publicării
19.04.2018 14:00
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645,38 RON

din 645,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.