Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SERVICE IT&C pentru Centrul de zi pentru persoane cu handicap
- Număr anunț
- DA20119097
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CALARASI (CUI 15425336)
- Furnizor / câștigător
- IT SERVICE SRL (CUI RO17140017)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 10:59
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro