Ofertă acceptată Cumpărare directă

PATRUNJEL RO. LG. C.I NUMAR DE REFERINTA: 01665C PRET DE CATALOG: 0,82 RON / Unitate de masura UNI

Număr anunț
DA20113463
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221300-9 · Legume pentru frunze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,92 RON
Valoare atribuită
4,92 RON
Data publicării
19.04.2018 15:45
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,92 RON

din 4,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.