Ofertă refuzată
Cumpărare directă
achizitie servicii de pensiune cabaline
- Număr anunț
- DA20079629
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
- Furnizor / câștigător
- Club Sportiv Ecvestru Equester Iasi (CUI 26682882)
- Cod CPV
- 03322300-5 · Cabaline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.200 RON
- Valoare finală
- 109.200 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 13:18
- Data finalizării
- 20.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.