Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare gaze naturale

Număr anunț
DA20109519
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MURES (CUI 4375860)
Furnizor / câștigător
E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA (CUI 22043010)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.026,25 RON
Valoare atribuită
17.026,25 RON
Data publicării
19.04.2018 13:32
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.026,25 RON

din 17.026,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.