Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recoltor /NESTERIL urina 30 ml Urocultoare - CALITATE PREMIUM -UPU MAI 2018
- Număr anunț
- DA20115771
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66 RON
- Valoare atribuită
- 66 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 08:45
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66 RON
din 66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro