Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachete software Microsoft Office 365
- Număr anunț
- DA20106790
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- ASEE SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO6614131)
- Cod CPV
- 48214000-1 · Pachete software pentru sisteme de operare de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 739,50 RON
- Valoare atribuită
- 739,50 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 11:54
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
739,50 RON
din 739,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro