Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigenţie de şantier in cadrul proiectului: “Reabilitare si punere in valoare a cetatii

Număr anunț
DA20102443
Autoritate contractantă
COMUNA POIENI (PRIMARIA COMUNEI POIENI) (CUI 5979229)
Furnizor / câștigător
CONSZALO S.R.L. (CUI 36068074)
Cod CPV
71631400-4 · Servicii de inspectie tehnica a lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.600 RON
Valoare atribuită
29.600 RON
Data publicării
19.04.2018 09:35
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.600 RON

din 29.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.