Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sonda / sonde Blackmore Sengstaken CH 15
- Număr anunț
- DA20115156
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- ESMED GROUP SRL (CUI RO31292266)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 313 RON
- Valoare atribuită
- 313 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 07:57
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
313 RON
din 313 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro