Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGI URINA PEDIATRICE
- Număr anunț
- DA20112166
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
- Cod CPV
- 33141615-4 · Pungi pentru recoltarea urinei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.127,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.127,50 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 14:58
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.127,50 RON
din 1.127,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro