Ofertă acceptată Cumpărare directă

VACUTAINER /VACUTAINERE BIOCHIMIE, VSH 1,6ML, HEMATOLOGIE 2ML, BIOCHIMIE 6 ML

Număr anunț
DA20107274
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.148 RON
Valoare atribuită
2.148 RON
Data publicării
19.04.2018 12:13
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.148 RON

din 2.148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.