Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vata minerala de sticla, casertata cu aluminiu

Număr anunț
DA20106502
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
33141117-3 · Vata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.719,20 RON
Valoare atribuită
1.719,20 RON
Data publicării
19.04.2018 11:45
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.719,20 RON

din 1.719,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.