Ofertă acceptată Cumpărare directă

2 BUC.DEVELOPER+LAMELA, 2 BUC.CILINDRU-ORIGINALE

Număr anunț
DA20091435
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
42991500-4 · Piese pentru masini de imprimat sau de legat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
895,42 RON
Valoare atribuită
895,42 RON
Data publicării
18.04.2018 11:46
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

895,42 RON

din 895,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.