Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse pui

Număr anunț
DA20108775
Autoritate contractantă
Club Sportiv Municipal Bistrita (CUI 4426891)
Furnizor / câștigător
LANCEA SRL (CUI RO13681567)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.282,66 RON
Valoare atribuită
1.282,66 RON
Data publicării
19.04.2018 13:06
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.282,66 RON

din 1.282,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.