Ofertă refuzată Cumpărare directă

KAIZER AFUMAT

Număr anunț
DA20099882
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
Furnizor / câștigător
BRAVO EXPERT DISTRIBUTION SRL (CUI RO28021895)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,48 RON
Valoare finală
213,48 RON
Data publicării
18.04.2018 17:59
Data finalizării
20.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.