Ofertă acceptată Cumpărare directă

dirigentie de santier

Număr anunț
DA20104910
Autoritate contractantă
COMUNA PIATRA (CONSILIUL LOCAL PIATRA) (CUI 4568527)
Furnizor / câștigător
CHIVU FLORICICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 20994575)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.400 RON
Valoare atribuită
59.400 RON
Data publicării
19.04.2018 10:54
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.400 RON

din 59.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.