Ofertă acceptată
Cumpărare directă
D ALE GURII FASOLE ALBA 1 NUMAR DE REFERINTA: 01709 PRET DE CATALOG: 54,58 RON / Unitate de masura
- Număr anunț
- DA20113799
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15331480-5 · Legume conservate provizoriu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,16 RON
- Valoare atribuită
- 109,16 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 16:06
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
109,16 RON
din 109,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro