Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampi cu tuburi fluorescente-NEON MASTER TL-D SUPER80 18W/865

Număr anunț
DA20112504
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura, Centrul Judetean Neamt (CUI 20775907)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31532110-8 · Lampi cu tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153 RON
Valoare atribuită
153 RON
Data publicării
19.04.2018 15:08
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153 RON

din 153 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.