Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEC led a60 12w e27

Număr anunț
DA20110307
Autoritate contractantă
ORASU NOU (CONSILIUL LOCAL ORASU NOU) (CUI 3896844)
Furnizor / câștigător
MAN PREST COM S.R.L. (CUI RO9184217)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,20 RON
Valoare atribuită
112,20 RON
Data publicării
19.04.2018 13:58
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,20 RON

din 112,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.