Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie publica de produse-tub LFA 18 W.

Număr anunț
DA20106611
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
Furnizor / câștigător
EUROSTIL IMPEX SRL (CUI RO5786074)
Cod CPV
31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,40 RON
Valoare atribuită
71,40 RON
Data publicării
19.04.2018 11:48
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,40 RON

din 71,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.