Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie alimente

Număr anunț
DA20107013
Autoritate contractantă
Caminul pentru persoane varstnice Cehu Silvaniei (CUI 4291840)
Furnizor / câștigător
VIOMIL IMPEX SRL (CUI 15162280)
Cod CPV
15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698,60 RON
Valoare atribuită
698,60 RON
Data publicării
19.04.2018 12:02
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698,60 RON

din 698,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.