Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spaghete

Număr anunț
DA20117316
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 28629842)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15851100-9 · Paste fainoase nepreparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,10 RON
Valoare atribuită
374,10 RON
Data publicării
20.04.2018 09:54
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,10 RON

din 374,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.