Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vegeta legume
- Număr anunț
- DA20115859
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP ,,SF.STELIAN'' (CUI 36522072)
- Furnizor / câștigător
- DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
- Cod CPV
- 15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68,82 RON
- Valoare atribuită
- 68,82 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 08:51
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68,82 RON
din 68,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro