Ofertă acceptată Cumpărare directă

SELGROS ZAHAR 1KG NUMAR DE REFERINTA: 01676 PRET DE CATALOG: 1,97 RON / Unitate de masura UNITATE

Număr anunț
DA20110839
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15831000-2 · Zahar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,31 RON
Valoare atribuită
45,31 RON
Data publicării
19.04.2018 14:15
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,31 RON

din 45,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.