Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia consta in servicii de transport pentru o distanta totala de 100 km

Număr anunț
DA20120456
Autoritate contractantă
Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
Furnizor / câștigător
SANTA FE RELOCATIONS SERVICES SRL (CUI RO2358650)
Cod CPV
60161000-4 · Servicii de transport de colete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315 RON
Valoare atribuită
315 RON
Data publicării
20.04.2018 11:48
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315 RON

din 315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.