Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPA FATA PENTRU TRACTOARE DE TUNS GAZONUL HUSQVARNA. DIMENSIUNE 15 x 6.0-6.
- Număr anunț
- DA20106921
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
- Furnizor / câștigător
- COSMA INSTALATII SRL (CUI RO16392563)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457,16 RON
- Valoare atribuită
- 457,16 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 11:58
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
457,16 RON
din 457,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro