Ofertă acceptată Cumpărare directă

BARBOTOR OXIGENATOR COMPLET METALIC,AUTOCLAVABIL,ACOPERIT CU VOPSEA ANTIMICROBIANA CU IONI DE ARGINT

Număr anunț
DA20101042
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33169400-6 · Recipiente cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
19.04.2018 08:39
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.