Atribuită Cumpărare directă

Clorura ferica solutie min 40%

Număr anunț
DA36109074
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI 22224874)
Furnizor / câștigător
KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
Cod CPV
24312122-5 · Clorura ferica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
10.07.2024 14:28
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON