Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de consultanta procedura achizitii publice - Procedura simplificata;

Număr anunț
DA20117818
Autoritate contractantă
Comuna Gheorghe Lazar (CUI 4427978)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.600 RON
Valoare finală
27.600 RON
Data publicării
20.04.2018 10:12
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.