Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stenturi pentru angioplastie premontate pe balon

Număr anunț
DA20108720
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
EXIMROM BIOCARD S.R.L. (CUI RO10777846)
Cod CPV
33184300-6 · Proteze cardiace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740 RON
Valoare atribuită
1.740 RON
Data publicării
19.04.2018 13:04
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.740 RON

din 1.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.